hit dana

[VIDEO] Preokret za pamćenje! Hrvatski golman zabio u 93. minuti, ali ni tu nije bio kraj svim uzbuđenjima

07.02.2021 u 07:52

Rijetko viđeni preokret dogodio se u subotu na njemačkim nogometnim terenima. Viktoria iz Kölna vodila je u gostima, kod Ingolstadta 1:0 sve do treće minute sudačke nadoknade, ali na kraju su se gosti kući vratili bez i jednog boda

Gosti su vodili sa 1:0 sve do 93. minute, kada je golman domaćih Fabijan Buntić, spremno dočekao jedan odbijanac i iz voleja svladao svog kolegu.

Inače, Fabijan Buntić, koji je rođen u Stuttgartu, nekada je bio golman hrvatske U-19 reprezentacije.

Doduše, ne često, ali ima upisan jedan nastup. Još 2015. godine, kada je s momčadi koju je vodio izbornik Ferdo Milin, sudjelovao u 1:0 pobjedi nad Kazahstanom, a za koju je zabio Josip Brekalo.

U sljedećem napadu viđen je još jedan gol, a postigao ga je Kanađanin Caniggia Ginola Elva, za nevjerojatan preokret i pobjedu domaćina.

Ovom pobjedom, Ingolstadt ostao je na vrhu tablice, bodovno (41) izjednačen s Dynamom iz Dresdena, koji ima utakmicu manje