Obje momčadi su oprezno krenule u utakmicu i nije bilo puno uzbuđenja do 28. minute kada je Drožđek zabio za vodstvo Varaždina. U nastavku Osijek je pokušao izjednačiti ali nije bio dovoljno konkretan i nisu uspjeli zabiti pogodak. Velika pobjeda Kovačevićeve momčadi

OSIJEK: Malenica - Barišić, Barri, Čeberko - Gržan, Jugović, Nejašmić, Leovac - Topčagić, Špoljarić, Lovrić

VARAŽDIN: Zelenika - Stanić, Jelenić, Urata, Ba - Pilj, Puclin - Šego, Teklić, Drožđek - Brodić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
Osijek - Varaždin, SuperSport HNL, 26.2.2023. Izvor: Cropix / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade
  • 80'

80'

Omerović je ušao umjesto Lovrića
  • 75'

75'

Teklić je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla pored gola