• L.K.
  • Zadnja izmjena 07.05.2023 19:22
  • Objavljeno 07.05.2023 u 18:59
Osijek je odigrao još jednu kvalitetnu utakmicu u predivnoj atmosferi na rasprodanom Gradskom vrtu. Obje momčadi su imali svojih prilika, ali susret je završio bez golova i veliki bod za Tomasovu momčad

OSIJEK: Malenica - Omerović, Barišić, Žaper, Leovac - Jugović, Fiolić - Bukvić, Caktaš, Jurčević - Mierez

DINAMO: Livaković - Moharrami, Ristovski, Šutalo, Ljubičić - Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Ivanušec - Petković

• +19
Osijek - Dinamo, SuperSport HNL, 7.5.2023. Izvor: Cropix / Autor: Vladoi Kos
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade
  • 89'

89'

Kakva prilika za Osijek! Gržan je na drugoj stativi našao Lovrića koji je iz odlične pozicije pucao preko gola
  • 85'

85'

Mierez je dobio žuti karton
  • 83'

83'

Moharrami je pao u šesnaestercu i Dinamovi igrači traže penal, ali sudac je odmahnuo na prigovore i igra će se nastaviti
  • 76'

76'

Leovac je zaradio žuti karton
  • 75'

75'

Velika prilika za Dinamo! Nakon kornera i gužve u šesnaestercu, Ljubičić je pucao po golu, ali obrana je očistila loptu s gol linije