derbi della učka

Željko Sopić je nakon kiksa u Puli bio vrlo jasan: Morali smo to riješiti...

22.10.2023 u 18:53

Istra 1961 i Rijeka su u 12. kolu SuperSport HNL-a u Puli odigrali bez pobjednika 1:1. Rijeka je povela golom Jankovića u 22. minuti, dok je za Istru 1961 izjednačio Mlinar u 48. minuti

Rijeka je remijem 1:1 u Puli kod Istre 1961 propustila učvrstiti se na vrhu ljestvice SuperSport HNL-a. No, momčad Željka Sopića je kiksala...

'Mislim da smo jako dobro ušli u utakmicu i imali sve pod kontrolom. Morali smo riješiti utakmicu u prvom poluvremenu, u kojem smo imali više od igre i dobre šanse. Na kraju nismo...', kazao je Sopić nakon susreta te dodao:

'Istra se vratila u utakmicu i zabila gol. Kasnije smo pokušali nekim zamjenama pritisnuti zadnju liniju i zabiti gol, ali nismo uspjeli. Svojim dečkima nemam što zamjeriti, mislim da su dali sve što mogu u ovom trenutku. Htjeli smo gol, napadali smo 90 minuta. Ništa, idemo dalje...'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

trener Istre 1961 David Catala može biti zadovoljan osvojenim bodom.

'Znali smo važnost današnje utakmice i koliko će biti teško igrati protiv Rijeke, jedne od najboljih momčadi u ligi. Patili smo u prvom poluvremenu, htjeli smo napasti visoko, ali nismo uspjeli', kazao je Catala i dodao: