BORBA ZA OSTANAK

Interovo slavlje u Gradskom vrtu, Zadru bod

11.05.2013 u 22:23

U subotu su osim utakmice Dinama i Splita (2:0), odigrana još dva susreta 31. kola MAXtv Prve lige u kojima je ulog bio velik

Inter je u Osijeku nastavio pobjedničku seriju te je produljio nadu u očuvanje prvoligaškog opstanka. Gosti su zasluženo slavili 2:0. Prvi gol je pao u 58. minuti, Kramarić je ubacio, a Pokrivač glavom pospremio loptu u mrežu. Potvrda trijumfa 'žutih' stigla je u sudačkoj nadoknadi. Kurtović je srušio Budimira, a siguran izvođač s 11 metara bio je Šarić.

U stanovima je Zadar kiksao i protiv Slaven Belupa odigrao 1:1. Domaćin je stigao do prednosti u 58. kada je vlastitu mrežu zatresao Kokalović, no gosti su ipak izvukli bod pogotkom u 80. minuti, a strijelac je bio Glavica.

Inter i Zadar sada imaju po 32 boda i dijele devetu i desetu poziciju.