U STILU CASILLASA

Pogledajte čudesnu obranu golmana Rijeke!

03.03.2013 u 21:55

U posljednjoj utakmici 22. kola MAXtv Prve lige nogometaši Istre i Rijeke odigrali su 1:1 i podijelili bodove, a najbolji potez izveo je Ivan Mance.

U Puli smo gledali zanimljivu utakmicu u kojoj su golovi padala iz penala. U 13. minuti Mujanović je napravio prekršaj unutar kaznenog prostora na Križmanu, kojeg je Stipe Bačelić-Grgić pretvorio u pogodak. Tri minute kasnije slična se situacija dogodila na drugoj strani. Brezovec je izborio najstrožu kaznu nakon prekršaja Anđelkovića, koju je sigurno realizirao Damir Kreilach, za konačnih 1:1.

Najbolji potez utakmice dogodio se u 58. minuti. Golman Rijeke Ivan Mance fantastičnom je obranom zaustavio udarac Aganovića. Bila je to refleksna reakcija u maniri najboljih golmana svijeta.

Tako je 29-godišnji vratar koji je u Rijeku došao upravo iz Istre još jednom dokazao da je u vrlo dobroj formi, a njegov je klub ostao neporažen na vrućem gostovanju kod lokalnih rivala.