1:1 U SPLITU

Pogledajte sažetak derbija Hajduka i Dinama

11.09.2011 u 01:03

Hajduk i Dinamo završili su susret s miroljubivih 1:1, no do isteka 90. minute pobjeda je mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Evo najzanimljivijih detalja sa subotnjeg derbija

Hajduk je s 10 igrača na kraju vrlo lako mogao stići do pobjede nad velikim rivalom Dinamom. Konačnih 1:1 izgleda miroljubivo, no tijekom utakmice nije bilo tako. Niti na travnjaku, niti na tribinama. Istina, nije bilo navijačkih nereda, no tribine su svakako dale svoj obol derbiju.

U kratkom sažetku susreta pogledajte kako je Torcida dočekala Šimunića, zašto je Brkljača dobio žute kartone i već nakon 20-tak minuta igre napustio travnjak zbog crvenog kartona, kako je Andrić pogodio za vodstvo Hajduka s igračem manje, te lijepu akciju Ibaneza za izjednačenje u zadnjim sekundama prvog poluvremena.