Demi Moore i Ashton Kutcher najgore su odjevene javne osobe, ako se pita aktiviste PETA-e
Na tradicionalnoj listi Najgore odjevenih zvijezda koju svake godine sastavljaju aktivisti PETA-e na prvom mjestu našli su se supružnici Demi Moore i Ashton Kutcher. Razlog je naravno njihova velika ljubav prema krznu.
Demi, naime, nimalo ne krije svoju ljubav prema krznu pa je se na crvenim tepisima često može vidjeti u raznim bundama. Ashton se pak na vrhu ozloglašene top liste boraca za prava životinja našao zbog kaputa napravljenog od krzna kojota u kojem je prošetao na Sundance Film Festivalu.
Osim njih, na PETA-inoj listi nalaze se i Madonna Jessica Simpson Maggie Gyllenhaal Kanye West Lindsay Lohan blizanke Olsen Mary J. Blige i Kate Moss.
Prošle godine 'pobjedu' je odnijela Aretha Franklin, a odmah iza nje našli su se Lindsay Lohan Eva Longoria Parker Kate Moss i Marilyn Manson