'vatreni' rasturaju

Andrej Kramarić i Lovro Majer u idealnoj momčadi 1. kola Bundeslige

26.08.2024 u 13:09

Hrvatski reprezentativci Andrej Kramarić (Hoffenheim) i Lovro Majer (Wolfsburg) svojim su sjajnim partijama obilježili početak nove sezone Bundeslige te su izabrani u idealnu momčad 1. kola

Podsjetimo, Andrej Kramarić je zabio hat-trick u 3:2 pobjedi njegovog Hoffenheima protiv novog prvoligaša Kiela, dok je Lovro Majer postigao oba gola za Wolfsburg u domaćem 3:2 porazu od Bayerna.

Kramarić je sezonu otvorio golom iz penala već u 6. minuti utakmice, a potom je zabio u 37. te 87. minuti.

Majer je šokirao Bayern, zabio je prvi gol iz penala u 47. minuti, a potom je u 55. minuti doveo Wolfsburg u vodstvo 2:1. Na žalost, zbog udarca u glavu morao je napustiti igru u 78. minuti.