heroj osasuna

Ante Budimir razbio Barcu, Luka Modrić posebno se veseli njegovoj igri

28.09.2024 u 23:13

U susretu osmog kola španjolskog nogomenog prvenstva Osasuna je kao domaćin svladala Barcelonu sa 4-2 (2-0) uz dva gola hrvatskog napadača Ante Budimira.

Domaćin je poveo u 18. minuti golom hrvatskog reprezentativca Ante Budimira kojem je to drugi gol sezone. Već u 28. minuti bilo je 2-0, a pogodio je Bryan Zaragoza. Pau Victor je u 53. smanjio na 2-1 samo da bi Budimir iz kaznenog udarca u 72. minuti vratio prednost na dva gola, a Bretones je u 85. minuti povisio na 4-1. Yamal je u 89. minuti samo ublažio prvi poraz Barcelone u Primeri ove sezone.

Budimirov gol iz penala pogledajte OVDJE.

Budimir je igrao do 77. minute za Osasunu koja je sada šesta sa 14 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone.

Na ovaj način Osasuna je pomogla i Realu koji se sada ima priliku približiti Barci na bod zasotaka. Modrić i društvo sutra igraju gradski derbi protiv Atletica.