titule sve bliže

Barca može bez Messija, Rakitić rođendan proslavio pobjedom!

10.03.2018 u 22:38

U 28. kolu Primere Barcelona je u gostima pobijedila posljednjeplasiranu Malagu rezultatom 2:0, zahvaljujući golovima Suareza i Coutinha...

Barca je u Primeri najvažniji posao obavila prošlog vikenda kada je na Camp Nouu svladala Atletico i povećala prednost na vrhu ljestvice na +8, zahvaljujući sjajnom pogotku Lionela Messija.

• +5
La Liga, Barcelona - Atletico Madrid Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Messi je ove subote dobio slobodan dan zbog rođenja djeteta, a Valverdeova momčad i bez njega se prošetala do pobjede protiv slabašne Malage koja je zakovana na dno ljestvice.

Golove su zabili Luis Suarez i Philippe Coutinho u 15. i 28. minuti, a pomogao je zatim gostima i crveni karton Samuela Garcije već nakon pola sata igre, što je dotuklo ionako male izglede Malage u ovoj utakmici.

Ivan Rakitić svoj je 30. rođendan proslavio odigravši svih 90 minuta za svoju momčad.

Na ljestvici Primere Barca sada ima +11 u odnosu na Atletico koji u nedjelju može malo smanjiti razliku, dok Real zaostaje čak 15 bodova i definitivno je ispao iz utrke za titulu.