PREMIERSHIP

Bilić je zbog ovog poteza svog vratara 'eksplodirao'

08.11.2016 u 16:31

Nakon impresivne pobjede protiv Barcelone u Ligi prvaka prije četiri dana, Manchester City je u 11. kolu Premier lige na svom terenu neočekivano remizirao protiv novaka u ligi Middlesbrougha.

City je poveo golom Sergija Agüera u 43. minuti, a u sudačkoj nadoknadi izjedanačujući pogodak za Middlesbrough zabio je Marten de Roon (90+1).

Bilićev West Ham je na svom stadionu odigrao 1:1 protiv Stokea. Najbolji strijelac 'čekičara' Michail Antonio, koji po potrebi igra na desnom krilu ili desnog braniča, u 65. minuti doveo je u vodstvo domaćine. Stoke je uspio izjednačiti u 75. minuti, nakon pogreške vratara Adriana strijelac je bio Bojan Krkić.

Iako je pola sata imao igrača manje, posljednjeplasirani Sunderland upisao je prvu pobjedu u sezoni, svladavši u gostima Bournemouth sa 2:1. Pobjednički gol zabio je Jermain Defoe u 74. minuti iz penala.