PAD U NASTAVKU

Budućnost obranom slomila Cedevitu

07.12.2013 u 21:07

U sklopu 11. kola regionalne košarkaške ABA lige Cedevita je poražena na gostovanju u Podgorici sa 64-60...

Cedevita je u prvom poluvremenu djelovala vrlo dobro, no potom je u trećoj četvrtini došlo do neobjašnjivo loše igre. U 10 minuta četvrtine košarkaši Jasmina Repeše ubacili su svega devet poena, te su se od +5 s poluvremena, našli na -5.

Budućnost je u posljednjoj dionici mirno zadržavala stečenu prednost, te je u konačnici slavila sedmu prvenstvenu pobjedu. Cedeviti je ovo pak bio treći poraz.

Aleksa Popović predvodio je domaćine do pobjede s 21 poenom, dok je kod gostiju najefikasniji bio Nolan Smith sa 16.

Spomenimo i da je u ranijoj utakmici pred svojim navijačima Široki iznenadio MZT Skopje i slavio sa 67-63 nakon produžetka. Ivan Buva je predvodio domaće košarkaše do pobjede s 14 poena i isto toliko skokova, dok je drugi naš košarkaš Robert Rikić ubacio 11 koševa.