13.03.2017 u 22:46

• +3

FA kup; Chelsea - Manchester United

Izvor: Reuters / Autor: John Sibley

Nogometaši Chelseaja plasirali su se u polufinale ovogodišnjeg izdanja FA Kupa nakon što su u četvrtfinalu na svom Stamford Bridgeu svladali branitelja naslova Manchester United sa 1:0 (0:0)

Jedini gol na utakmici postigao je Kante u 51. minuti preciznim udarcem sa više od 25 metara. Gosti iz Manchestera su od 35. minute igrali sa 10-oricom jer je zbog dva žuta kartona isključen Ander Herrera.

Na utakmici se dogodio i incident. Trener Chelsea Conte je u 40. minuti poludio i krenuo u obračun sa strategom gostiju Joseom Mourinhom, a mogući sukob zaustavio je četvrti sudac.

Još ranije su se u polufinale plasirali Manchester City, Arsenal i Tottenham Hotspur. Polufinalni ogledi igrat će se na Wembleyju 22. i 23. travnja.