Hrvatska nogometna reprezentacija zabilježila je pobjedu u generalnoj probi za SP u Rusiji ovog petka u Osijeku. U neizvjesnoj utakmici protiv Senegala trijumfirala je naša izabrana vrsta rezultatom 2:1, zahvaljujući golovima Perišića i Kramarića...

Sastav Hrvatske: Subašić - Strinić, Lovren, Ćorluka, Vida - Badelj, Rakitić, Modrić - Rebić, Mandžukić, Perišić

Sastav Senegala: Diallo – Sabaly, Sane, Koulibaly, Gassama – Gueye, Mane, Ndiaye – Niang, Sakho, Sarr

Prijateljska utakmica:

Hrvatska - Senegal 2:1, Perišić 63', Kramarić 78' / Sarr 49'

• +16
Prijateljska utakmica Hrvatska - Senegal (Osijek, 8.6.2018.) Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90'

90'

Ćorluka je uklizao i u zadnjem trenutku blokirao senegalski udarac prema golu; nakon pet minuta nadoknade, sudac svira kraj utakmice
  • 89'

89'

Igrat će se još barem pet minuta nadoknade
  • 87'

87'

Sane je pucao s ruba kaznenog prostora i pogodio vanjski dio mreže
  • 85'

85'

Gužva u senegalskom kaznenom prostoru; Kalinić je proigrao za Modrića koji nije bio precizan. U sljedećih nekoliko akcija Senegal je otkljanjao hrvatske pokušaje
  • 84'

84'

Mane je sjajno pucao iz slobodnog udarca, ali pogađa okvir gola
  • 78'

78'

GOOOOOOL!!!! Hrvatska vodi, zabio je Kramarić! Prvi njegov pokušaj blokirao je Koulibaly, ali je iz drugoga pogodio gol
  • 73'

73'

Modrić se lijepo oslobodio u senegalskom kaznenom prostoru, ali je pokušaj dodavanja za Jedvaja presjekao Koulibaly
  • 70'

70'

Perišić je pokušao još jednom iznenaditi senegalskog vratara udarcem s udaljenosti, ali ovog puta je on završio visoko iznad gola