• L.K.
  • Zadnja izmjena 27.08.2023 23:07
  • Objavljeno 27.08.2023 u 19:41
Dinamo je preuzeo kontrolu od početka utakmice i golom Bulata u 37. minuti su preuzeli vodstvo. U nastavku Modri su poveći prednsot preko Petkovića iz penala (84'). Pašalić je nastavio svoju odličnu formu i pospremio je loptu u mrežu iz slobodnog udarca za konačnih 2:1

DINAMO: Nevistić - Moharrami, Ristovski, Perić, Ljubičić - Bulat, Mišić - Špikić, Baturina, Stojković - Petković

RIJEKA: Labrović - Veiga, Galešić, Mitrović, Goda - Selahi, Hodža - Pašalić, Janković, Fruk - Ivanović

6. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 2:1 (Pašalić, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
6. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 2:0 (Petković 11m, 84') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
6. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 1:0 (Bulat, 37') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +29
Dinamo - Rijeka, SuperSport HNL, 27.8.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
6. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 0:0 (Poništen gol Ristovskog) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

• 89'

89'

GOOOOOL!! Pašalić je majstorski zabio gol iz slobodnog udarca za 2:1!
  • 84'

84'

GOOOOOL! Petković je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 2:0
  • 83'

83'

Baturina je srušen u šesnaestercu u i sudac je dosudio najstrožu kaznu za Dinamo
  • 80'

80'

Grgić u igru ulazi umjesto Djouahre
  • 74'

74'

Dobra prilika za DInamo! Petković je majstorski proigrao Emerlija, koji je pucao pored gola