Osijek je sjajno otvorio utakmicu golom novog pojačanje Lime u 10. minuti, ali brzo je Dinamo izjednačio preko Hoxhe (21'). U nastavku je pao ritam igre, ali Modri se nisu predali i Ristovski je u 95. minuti zabio za konačnih 2:1

OSIJEK: Čavlina - Oremović, Mkrtčjan, Jelenić, Jurišić - Nejašmić, Soldo - Bukvić, Lima, Pušić - Matković

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Theophile, Mmaee, Pierre-Gabriel - Mišić, Sučić - Pjaca, Baturina, Hoxha - Petković

2. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Dinamo 1:2 (Ristovski, 95') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Dinamo 1:1 (Hoxha, 21') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Dinamo 1:0 (Lima, 10') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
2. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Dinamo (11.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Marin Franov
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

GOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Osijeka! Ristovski je dočekao loptu na drugoj stativi i zabio je za 2:1!

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 7 minuta sudačke nadoknade

• 90'

90'

Nova zamjena kod Dinama, Kačavenda je ušao umjesto Pjace

• 79'

79'

Promjene kod Dinama, Kulenović i Rog su ušli umjesto Petkovića i Baturine

• 75'

75'

Prijete Modri! Špikić je pucao kao iz topa, ali Čavlina je obranom odbio loptu u korner