Rijeka je rano povela preko Radeljića u 13. minuti. Osijek je imao par šansi u prvom poluvremenu, ali nisu uspjeli zatresti mrežu i gosti su to u nastavku kaznili golom Pašalića u 60. minuti za konačnih 2:0

OSIJEK: Čavlina - Omerović, Jelenić, Hasić, Jurišić - Nejašmić, Jugović - Bukvić, Pušić, Matković - Ademi

RIJEKA: Zlomislić - Bogojević, Radeljić, Majstorović, Smolčić - Hodža, Petrovič - Pašalić, Janković, Rukavina - Ivanović

• +27
Osijek - Rijeka (25.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 85'

85'

Zadnja promjena kod Rijeke, Komnen Andrić je ušao umjesto Franje Ivanovića

• 83'

83'

Bukvić je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 78'

78'

Osijek napada ali nije uspio opasnije zaprijetiti! Sada je Matković bio najviši u skoku nakon kornera, ali nije bio precizan

• 71'

71'

Đalović radi novu promjenu, Butić je ušao umjesto Pašalića

• 68'

68'

Još jedna zamjena kod Osijeka, Lima je ušao umjesto Omerovića

• 68'

68'

Uff, ovo je bilo blizu! Bukvić je opalio iskosa i lopta je otišla malo preko gola

• 62'

62'

Kewal je ušao Pušića

• 60'

60'

GOOOOOL!! Rijeka je povećala prednost protiv Osijeka! Fruk je sjajno proigrao Pašalića koji se sjurio u šesnaesterac i majstorski je pogodio za 2:0!