Modri su otvorili utakmicu pogotkom Oršića u 8. minuti nakon greške u obrani Istre. Pred kraj poluvremena opet Oršić povećava vodstvo. U drugom poluvremenu Dinamo je kontrolirao utakmicu i pogotkom Emrelija u 50. minuti riješio pitanje pobjednika

DINAMO: Livaković - Theophile, Šutalo, Franjić - Špikić, Ademi, Mišić, Tolić, Bočkaj - Emreli, Oršić

ISTRA 1961: Lučić; Hujber, Mlinar, Caseres, Perera, Mišković, Bande, Beljo, Rovis, Perković, Joao Pedro

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +16
Dinamo - Istra 1961 (31. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek / CROPIX
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 84'

84'

Ivanušec je prekrasno proigrao Gojaka koji je izašao sam pred golmana, ali pucao je pored gola

• 82'

82'

Nakon ubačaja Gojaka, Petković je bio najviši u skoku, ali golman gostiju to sigurno brani

• 75'

75'

Odlična prilika za Dinamo! Oršić je našao Gojaka u šesnaestercu, ali vezni igrač Modrih puca glavom pored gola

• 72'

72'

Gojak je ušao umjesto Ademija

• 70'

70'

Pao je ritam utakmice, Dinamo kontrolira igru pomoću kratkih dodavanja, ali imaju sigurnu prednost i ne ulaze u preveliki rizik

• 64'

64'

Promjena kod Dinama, Ivanušec i Baturina su ušli umjesto Špikića i Tolića

• 50'

50'

GOOOOOL!! Nakon obrane Lučića, Emreli je bio prvi na odbijenoj lopti i Dinamo vodi 3:0!