Minimalna pobjeda Jakirovićeve momčadi! Dinamo je od početka utakmice pokazao inicijativu i svoju dobru igru su okrunili golom Petkovića iz penala u 18. minuti. U drugom poluvremenu je Varaždin bio opasniji i u 81. minuti su imali priliku zabiti pogodak iz kaznenog udarca, ali Nevistić je fenomenalnom obranom spasio Modre

DINAMO: Nevistić - Pierre-Gabriel, Bernauer, Theophile, Ristovski - Sučić, Ademi - Kaneko, Baturina, Vidović – Petković

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Ba, Boršić - Lusavec, Postonjski, Belcar - Mitrovski, Gudelj, Šego

23. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin 1:0 (Obranjen penal Nevistića, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
23. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin 1:0 (Petković 11m, 18') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Uff ovo je mogao biti gol za Varaždin! Poldrugač je pucao iz mat pozicije u šesnaestercu, ali Nevistić je opet fenomenalno reagirao
  • 83'

83'

Zamjena kod gostiju, Levanić mijenja Mitrovskog
  • 81'

81'

Ništa od izjednačenja! Nevistić je obranio penal Dabri i spasio je Dinamo
  • 80'

80'

Penal za Varaždin! Nakon provjere VAR-a sudac je pokazao na najstrožu kaznu zbog igranja rukom Bernauera!
  • 73'

73'

Dinamo napada i traži drugi gol! Ristovski je potegnuo izvana, ali Zelenika je dobro reagirao i obranio je udarac