Dinamo je rutinski došao do novih tri boda. Modri su dominirali cijelu utakmicu i to su okrunili pogocima Oršića i Šutala u prvom poluvremenu a Bočkaj i Emreli su bili strijelci u nastavku. Bakrar je zabio za Istru gol ali samo počasni. Momčad Ante Čačića se sada okreće europskim izazovima

DINAMO: Livaković - Moharrami, B. Šutalo, Dilaver, Bočkaj - Ademi - Ivanušec, Menalo, Baturina, Oršić - Drmić

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, M. Perković, Marin - Galilea, Mlinar, Žgomba - V. Petković, Kadušić - Barišić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Dinamo - Istra 1961, 3. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 88'

88'

GOOOL!! Raspucali se pred kraj utakmice! Emreli je zabio za 4:1
  • 84'

84'

GOOOOL!! Istra smanjila prednost Dinama! Bakrar se upisao u strijelce
  • 81'

81'

GOOOOOOL!! Bočkaj je zabio i Dinamo vodi 3:0!
  • 76'

76'

Antonio Marin pogodio je prečku nakon centaršuta Bočkaja, treći gol visi u zraku
  • 76'

76'

Kakav promašaj za Dinamo! Drmić je izašao jedan na jedan s golmanom, ali pucao je direktno u Majkića i bit će korner za Modre
  • 72'

72'

Moharrami je opet dobro ubacio i ovaj put našao Baturinu, koji je glavom pucao malo pore gola
  • 70'

70'

Nova izmjena kod Istre, umjesto Barišića ušao je Bakrar
  • 68'

68'

Moharrami je našao na drugoj stativi Oršića, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola