Dinamo je došao rutinske pobjede protiv Hrvatskog Dragovoljca. 'Modri' su golovima Perića u 17. minuti i Andrića u 70. minuti došli do nove pobjede i nova tri boda koja su im itekako bitna u ovogodišnjoj borbi za naslov

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šubarić - Ćosić, Lukić, Vulikić - Majstorović, Mioč, Roca, Mamić - Turčin, Petković, Štrkalj

DINAMO: Livaković - Lauritsen, Šutalo, Perić - Ristovski, Mišić, Gojak, Štefulj - Špikić - Oršić, Andrić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
Hrvatski dragovoljac - Dinamo 0:1 (Dino Perić, 17) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • +18
Hrvatski dragovoljac - Dinamo, 20. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 84'

84'

Smirio se ritam igre, Dinamo mirno privodi utakmicu kraju
  • 70'

70'

Još jedna zamjena kod Dinama, Jurić je ušao umjesto Andrića
  • 69'

69'

GOOOOOOOL!!! Oršić je odlično proigrao Andrića koji je izašao sam pred golmana i to mirno rješava za povećanje vodstva 'Modrih'
  • 62'

62'

Zamjena kod Dinama, Bulat je ušao umjesto Špikića
  • 52'

52'

Jaoo kakva obrana Livakovića! Mioč je s nekih dvadesetak metara odlično pucao i golman Dinama je fantastično reagirao i obranio siguran pogodak
  • 46'

46'

Zamjena kod Hrvatskog Dragovoljca, Vuco je ušao umjesto Roce
  • 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme
  • 45'

45'

Kraj prvog poluvremena
  • 40'

40'

Špikić je zabio pogodak, ali sudac je označio zaleđe i nakon asistencije VAR-a gol je poništen