PUCANJ U PRAZNO

Evo kako je ponajbolji napadač Europe promašio nemoguće!

12.12.2013 u 09:22

U utakmici grupnog dijela Lige prvaka između Borussije i Marseillea, još jednom je dokazano da čak i igrači svjetske klase, a to Robert Lewandowski svakako je, mogu promašiti nemoguće

Borussia Dortmund prošla je u osminu finala Lige prvaka pobjedom kod Marseillea 2:1, a presudio je pogodak Kevina Grosskreutza svega nekoliko minuta prije kraja utakmice. No, stvari su mogle biti puno jednostavnije za njemački sastav, koji je dvije trećine utakmice igrao s igračem više, samo da je Robert Lewandowski sredinom drugog poluvremena zabio iz situacije iz koje bi vjerojatno pogodio 99 od 100 puta.

No, upravo je ovo bio taj jedan put kada bi promašio, srećom po njegovu momčad, na kraju to i nije bilo posebno važno. Promašaj pogledajte u sažetku u 1:20.