SERIE A

[FOTO] Lazio u gostima razbio Genou; briljirao Ciro Immobile s hat-trickom

10.04.2022 u 14:51

Lazio je u nedjelju u utakmici 32. kola talijanskog prvenstva u gostima sa 4:1 svladao Genou a najzaslužniji je bio Ciro Immobile koji je upisao hat-trick

Poveo je Lazio u 31. minuti susreta pogotkom Marušića, a na kraju prvog poluvremena u sudačkoj nadoknadi je Ciro Immobile zabio svoj prvi gol za 2:0.

U drugom poluvremenu u 63. minuti Immobile zabija svoj drugi gol za 3:0, a onda pet minuta kasnije Patric zabija autogol i Genoa smanjuje na 1:3. Svoje treći gol nas utakmici Immobile je zabio u 76. minuti.

Milan Badelj je igrao za Genou do 74. minute.

• +3
Genoa - Lazio, Serie A, 20212/22. Izvor: EPA / Autor: SIMONE ARVEDA

Lazio je zahvaljujući ovoj pobjedi skočio na peto mjesto i ima 55 bodova., jedan više od Rome koja danas kasnije igra kod kuće protiv Salernitane, zadnjeplasirane momčadi na ljestvici. Genoa je 19. sa 22 boda.