Danas se igralo sedam utakmica osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa. U najzanimljivijoj utakmici Gorica je izbacila Hajduk (2:1). Dinamo je, u skladu s očekivanjima, svladao Opatiju (0:3)...

Gorica: Čović - Muhammed, Maloča, Jovičić, Čabraja - Marina, Čanađija - Dvorneković, Suk, Hamad - Zwolinski

Hajduk: Posavec - Juranović, Ismajli, Simić, Čolina - Jurić, Bradarić, Hamza - Caktaš - Eduok, Jairo

• +9
Hrvatski nogometni kup, NK Opatija - GNK Dinamo, 2019/20. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX
  • +11
Hrvatski nogometni kup, Gorica - Hajduk, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj. Dinamo je mirno izborio četvrtfinale
  • 90'

90'

Nekoliko minuta prije kraja Dinamo i dalje vodi 0:3
  • 90'

90'

Do kraja utakmice Opatije i Dinama ostalo je još desetak minuta. Dinamo mirno vodi 0:3
  • 90'

90'

Kraj utakmice. Gorica je u četvrtfinalu, Hajduk je ispao
  • 90'

90'

Nova brza akcija Gorice. Lovrić je pucao pored gola
  • 90'

90'

Gledajte utakmicu Opatije i Dinama u izravnom prijenosu na tportalu
  • 89'

89'

Igrat će se barem pet minuta nadoknade
  • 88'

88'

GOOOL! Jurić je smanjio. Očekuje nas neizvjesna završnica
  • 88'

88'

Hajduk je očajnički krenuo naprijed i zbog toga ostavlja puno prostora za kontre Gorice. No domaćini nisu iskoristili prilike
  • 85'

85'

GOOOOL! Nakon traljavog izbijanja Hajdukove obrane igrači Gorice su preuzeli loptu u kaznenom prostoru gostiju. Na kraju ju je u sredini dobio Suk, koji je bez puno problema svladao Posavca