Gvardiol je svjetska klasa; pogledajte kako je Unitedovu zvijezdu poslao 'po ćevape'

• Lu.K.
  • Zadnja izmjena 08.06.2024 21:50
  • Objavljeno 08.06.2024 u 21:50

Hrvatska je bila sjajna protiv Portugala, a posebno se istaknuo Joško Gvardiol, koji je briljirao u prvom poluvremenu

Hrvatska je pobijedila Portugal u Lisabonu (2:1) u posljednjoj pripremnoj utakmici prije odlaska na Europsko prvenstvo u Njemačkoj. Vatreni su pobijedili, ali su i pokazali jako dobru igru na terenu, pogotovo u prvom poluvremenu.

Jedan od najboljih pojedinaca u prvih 45 minuta bio je Joško Gvardiol, hrvatsko nacionalno blago; Joško je pokazao zašto je već sad jedan od najboljih braniča svijeta i zašto je Pep Guardiola inzistirao na njemu. Sjajan u defanzivnim zadaćama, još bolji u iznošenju lopte, a u dva navrata je i zaprijetio suparničkom golu.

Ali možda i najbolji Joškov moment dogodio se u 34. minuti kada je 'poslao po ćevape' jedno igračko ime Bruna Fernandesa. Pogledajte kako je to napravio ovdje, na Gol.hr-u.