Hajduk je ostvario tešku 1:0 pobjedu u 10. kolu HT Prve lige, na Poljudu Marko Livaja je nastavio svoju odličnu formu i novim svojim pogotkom donio Bijelima nova tri boda

HAJDUK: Kalinić, Lovrencics, Elez, Simić, Čolina , Atanasov, Fossati , Sahiti, Livaja, Biuk, Mlakar

LOKOMOTIVA: Nevistić, Milićević, De Haas, Soldo, Cipetić, Maleš, Marić, Kačavenda, Aliyu, Pivarić, Dabro

• +11
NK Hajduk - NK Lokomotiva; HT Prva liga, 26.9.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL
NK Hajduk - NK Lokomotiva 1:0 Livaja 81' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Lokomotiva je skoro izjednačila, Kačavenda je pucao iz kaznenog prostora no Kalinić je bio siguran!
  • 90'

90'

Cipetić je dobio žuti karton
  • 90'

90'

Još osam minuta sudačke nadoknade će se igrati na Poljudu
  • 85'

85'

Zamjena kod Hajduka, Mlakar je izašao van a ušao je Melnjak
  • 81'

81'

GOOOOOOL!!! Marko Livaja je pobjegao obrani Lokomotive i uhvatio prekrasan ubačaj koji je sigurno zabio za vodstvo Hajduka!
  • 78'

78'

De Haas je dobio žuti karton zbog prekšaja
  • 75'

75'

Najbolja prilika za Hajduk! Livaja je pucao s nekih 20 metara ali stativa je spasila goste!
  • 73'

73'

Hajduk je imao priliku zaprijetiti iz slobodnog udarca, no loptu blokiraju braniči Lokomotive