Gorica je rano povela autogolom Prpića u 5. minuti, ali Durdov je sjajnim golom u 11. minuti vratio Hajduk u utakmicu. Bijeli su u nastavku ubacili u brzinu više i preko Durdova (55'), Livaje (11m, 71') i Sigura (73') su došli do nove zaslužene pobjede

HAJDUK: Lučić - Melnjak, Uremović, Prpić, Diallo - Krovinović, Rakitić - Durdov, Kalik, Biuk - Livaja

GORICA: Radošević - Krizmanić, Maloča, Leš - Mikanović, Pajaziti, Pršir, Štiglec - Ndockyt, Majstorović - Kolar

• +15
Hajduk - Gorica (21.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Jako Prkic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 86'

86'

Nove dvije zamjene kod Gorice, izašli su Štiglec i Pršir, ušli Sušak i Pavlović

• 83'

83'

Jurak je ušao umjesto Rakitića

• 78'

78'

Hrgović je potegnuo, ali golman Gorice je siguran

• 74'

74'

GOOOOOL!! Novi gol za Hajduk! Nakon dobre akcije Sigur je zabio za 4:1!

• 71'

71'

GOOOOL!! Livaja je siguran s bijele točke i Hajduk vodi 3:1

• 68'

68'

Penal za Hajduk! Leš je igrao rukom u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu