Na Poljudu se odigrala prava drama! Prvo je Hajduk poveo u 2. minuti preko Mlakara, ali nismo dugo čekali na odgovor Istre koja je u dvije minute zabila dva gola preko Hujbera (19') i Bakrara (21'). Mlakar je u 45. minuti zabio svoj drugi pogodak na utakmici za 2:2. U nastavku obje momčadi su ostale s igračem manje i susret je završio bez pobjednika 2:2

HAJDUK: Lučić - Mikanović, Borevković, Ferro, Melnjak - Grgić, Krovinović - Pukštas, Benrahou, Mlakar - Livaja

ISTRA 1961:Majkić - Hujber, Marešić, Galilea, Marin - Petrusenko, Caseres, Mlinar - Kadušić, Bakrar, Mahmoud

• +21
Hajduk - Istra 1961 (28. kolo SuperSport HNL-a, 7.4.2023.) Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL
Poništen gol Benrahoua, 56' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
Crveni karton Borevković, 46' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 2:2 (Mlakar, 45') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 1:2 (Bakrar, 21') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 1:1 (Hujber, 19') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Zamjena kod Hajduka, Kalinić je ušao umjesto Ferra
  • 84'

84'

Ovo je mogao biti pogodak! Livaja je ispratio ubačaj i glavom je pucao malo pored gola
  • 80'

80'

Drama se nastavlja! Marešić je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton i kraj utakmice se igra 10 na 10
  • 71'

71'

Zamjena kod Istre, Lisica je ušao umjesto Mahmouda
  • 64'

64'

Malo manje od 15 tisuća gledatelja gleda utakmicu na Poljudu
  • 61'

61'

Ovo je mogao biti gol! Benrahou je odlično pucao iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca i lopta prohujala pored stative
  • 58'

58'

Ništa od gola! Nakon VAR-a gol je poništen zbog zaleđa
  • 56'

56'

GOOOOOL!! Hajduk je poveo s igračem manje! Nakon obrane Majkića, Melnjak je poslao loptu u peterac do Benrahoua koji je mirno posprenmio loptu u mrežu za 3:2