Hajduk je imao 1:1 do posljednje minute sudačke nadoknade, a s tim rezultatom išao je u play-off Europske lige. Međutim, Gnohere im je uspio zabiti u četvrtoj minuti sudačke nadokande i Steaua je pobjedom 2:1 izbacila Hajduk

STEAUA: Balgradean - Benzar, Planić, Balasa, Morais - Pintilii, Filip, Man, Tanase, Teixeira - Gnohere

HAJDUK: Posavec - Juranović, Vučur, Mikulić, Lopez - Jurić, Caktaš, Hamza, Fomitschow - Said, Ivanovski

• +19
Hajduk - Steaua, 3. pretkolo Europske lige, 2018. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
  • 95'

95'

Španjolski sudac označio je kraj; Hajduk je nažalost ispao
  • 93'

93'

GGOOOLL - Gnohere zabija za 2:1
  • 90'

90'

Jedan očajnički ubačaj pred gol Hajduka, no Nedelcu ne uspjeva dobro udariti loptu glavom
  • 90'

90'

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade
  • 89'

89'

Razočarani navijači Steaue odlaze sa stadiona
  • 81'

81'

GOOOL za Hajduk! Said je zabio za 1:1na ubačaj Jaira, Splićani imaju rezultat koji ih vodi dalje
  • 79'

79'

I Mijo caktaš je dobio žuti karton
  • 75'

75'

Tek što je ušao, Šego je zaradio i žuti karton
  • 67'

67'

Filipe Teixeira dobro je ušao u 16-erac hajduka, no odglumio je pad ali sudac nije nasjeo na njegovu glumu