LIVAJA PRESUDIO POBJEDNIKA

Hajdukovom treneru Gattusu Dinamov stadion postaje omiljeno mjesto

13.09.2024 u 22:05

Nogometaši Hajduka stigli su do važne pobjede u derbiju protiv Dinama. Strijelac jedinog gola, vrijednog tri boda, bio je Marko Livaja u 70. minuti

Nakon svih šokova i prepucavanja u vrhuški kluba, između predsjednika Ivana Bilića i sada već bivšeg sportskog direktora Nikole Kalinića, pobjeda Gattusove momčadi donijela je barem privremeno olakšanje u splitski klub.

Naravno, vidjet ćemo kako će se sve ove turbulencije odraziti i na trenera Gennara Gattusa, koji je bio Kalinićev izbor.

Ipak, nakon pobjede u najvećem derbiju, sigurni smo da je i Gattusu sada ipak još veće zadovoljstvo dolaziti na Poljud.

Dinamo - Hajduk 0:1 (Livaja, 70') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Baš kao što mu je i ovaj povratak na Maksimir bio sretan. Jer ono što je možda i Gattuso zaboravio, jest podatak da je već slavio na ovom stadionu.

Naime, Gattuso je kao igrač Milana na Dinamovom stadionu gostovao 2000. godine, a tada su crveno-crni pobijedili 3:0. Uz Gattusov nastup u svih 90 minuta.

Bila je to utakmica 3. pretkola Lige prvaka. U uzvratu na San Siru Talijani su slavili još jednom. Tada je bilo 3:1.