debakl kod kuće

Halilović požutio, Las Palmas se osramotio protiv Atletica!

29.04.2017 u 21:03

Nogometaši madridskog Atletica s uvjerljivih su 5-0 slavili gostujući u Las Palmasu u 35. kolu španjolskog prvenstva, čime su se ponovno na tri boda odmakli od Seville u borbi za treće mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Već nakon 18 minuta momčad Diega Simeonea imala je tri pogotka prednosti, a Kevin Gameiro dvaput bio strijelac. Kod njegovog prvog pogotka Alen Halilović nije uspio spriječiti prodor Saula Nigueza koji je ubacio na vrh peterca, a francuski napadač uklizavanjem ugurao loptu u mrežu. Osim Gameira, strijelci za Atletico bili su Niguez, Thomas i Torres.

Alen Halilović je igrao do 63. minute za Las Palmas, a domaća momčad je od 65. minute igrala s igračem manje, jer je drugi žuti karton zbog udaranja laktom zaradio Kevin Prince Boateng.

Naš veznjak također je zaradio žuti karton.

Atletico je ovom pobjedom napravi korak naprijed prema trećem mjestu, dok Las Palmas ostaje u donjem dijelu ljestvice, ali daleko od opasne zone.