Portugal je bolje krenuo u utakmicu i preko Dalota (7') i Ronalda (34') su poveli 2:0. Vatreni su se smanjili prednost domaćina autogolom Dalota u 41. minuti. Hrvatska je imala svojih šansi u nastavku. ali nismo uspjeli još jednom zatresti mrežu i rezultat je ostao 2:1

PORTUGAL: Diogo Costa - Dalot, Rúben Dias, Inácio, Nuno Mendes - Vitinha, Bruno Fernandes, Pedro Neto - Bernardo Silva, Rafael Leão, Ronaldo.

HRVATSKA: Livaković - Šutalo, Pongračić, Gvardiol - Jakić, Modrić, Kovačić, Sosa - Baturina - Pašalić, Kramarić

• +59
Portugal - Hrvatska (5.9.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Joao Rico/PIXSELL
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 90'

90'

Hrvatska je stisnula Portugal pred kraj utakmice! Sučić je sjajnim ubačajem na drugoj stativi našao Sučića koji je pogodio vanjski dio mreže

• 83'

83'

Semedo je pucao nakon dobre kontre Portugala, ali nije bio precizan

• 76'

76'

Dalić radi nove zamjene, izlaze Modrić i Pašalić, a ušli su Perišić i Petar Sučić

• 75'

75'

Uff, ovo je bilo blizu! Sučić je sjajnom povratnom loptom uposlio Matanovića u šesnaestercu, koji je pucao malo pored gola