MREŽA SE JOŠ TRESE

I dan kasnije nogometni svijet priča o ovom 'projektilu'

02.04.2014 u 14:17

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka Atletico Madrid ostao je neporažen na Camp Nouu kod Barcelone (1:1), a potez susreta definitivno je nevjerojatni gol Diega

U 30. minuti susreta, Diego Costa morao je izaći s travnjaka zbog ozljede, a umjesto njega je ušao Diego Ribas da Cunha.

Treći Diego u momčadi madridskog kluba, trener Simeone, je pogodio, jer mu se Brazilac odužio fantastičnim pogotkom kakav se zabije samo jednom u životu.

U 56. minuti, ofenzivni veznjak je potegao sdesna iskosa s oko 30 metara i neobranjivo pogodio lijevi kut nemoćnog i iznenađenog vratara Pinta.

'Bomba' koja je šokirala Barcine navijače, ali i one Atleticove, jer je taj pogodak možda najbolji koji se mogao vidjeti u cijeloj sezoni Lige prvaka.

'Sretan sam, jer posljednjih nekoliko utakmica nije mi bilo lako. Za mene je najvažnije igrati i zabijati, jer se tada osjećam važnim za svoju momčad. To je razlog zašto sam ovdje. Ovaj gol želim posvetiti momčadi, jer je uvijek bila uz mene', rekao je Diego.