Šibenik 8. kolu SuperSport HNL-a doma na Šubićevcu igra protiv Istre 1961. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

NK ŠIBENIK: Đaković - Perić, Morrison, Dujmović - Kulušić, Bakić, Kavelj, Zuta - Vasilj - Santini, Božić

NK ISTRA 1961: Majkić - Valinčić, Marešić, Koski - Vuk, Blagojević, Maurić, Heister - Lekouiry, Lawal, Lisica

• +7
Šibenik - Istra 1961 (27.9.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
  • 57'

57'

Santini je opalio s ruba šesnaesterca, ali pucao je direktno u Majkića

• 56'

56'

Dvostruka promjena kod Šibenika,  izašli su Kulušić i Vasilj, a ušli Majić i Delić

• 55'

55'

Dobra šansa za Istru! Marešić je odlično pucao iz velike udaljenosti, ali Đaković je sjajno reagirao

• 53'

53'

Šibenik dominira i traži gol s igračem više! Kulušić je pucao s nekih 20-tak metara, ali nije bio precizan

• 46'

46'

Iovu je ušao u igru umjesto Beyatta i čini se da će Istra igrati s tri stopera

• 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45'

45'

Kraj prvog poluvremena

• 38'

38'

Blagojević je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton! Istra je ostala s igračem manje

• 32'

32'

Istra pokazuje više inicijative! Filet je potegnuo s distance, ali obrana je to blokirala