Japan namučio Hrvatsku, a onda je u drugom kolu doživio težak poraz

• A.H.
  • Zadnja izmjena 29.07.2024 12:14
  • Objavljeno 29.07.2024 u 10:52

Japan, nakon što je umalo otkinuo bodove Hrvatskoj u prvom kolu olimpijskog turnira, u drugom nije pružio gotovo nikakav otpor Njemačkoj. Utakmica je završila pobjedom Njemačke 37:26.

Nijemci su pitanje pobjednika riješili već u prvom dijelu prvog poluvremena kada su za 15 minuta otišli na osam golova razlike. Prvo poluvrijeme završilo je 21:10 za Njemačku, a u drugom su Nijemci rutinski sačuvali prednost.

Najbolji strijelac utakmice bio je Nijemac Renars Uscins, koji nije ni igrao u drugom poluvremenu. Juri Knorr zabio je šest. Kod Japana je sa šest pogodaka najbolji bio Naoki Fujisaka.

Nakon dva kola Njemačka ima četiri boda, a Japan je bez bodova. Kasnije igraju u ovoj skupini Hrvatska - Slovenija i Španjolska - Švedska.