supersport hnl

Je li Dinamo oštećen? Nakon gola Osijeka uslijedili prosvjedi, pogledajte spornu situaciju

27.10.2024 u 16:34

Dinamo i Osijek na Maksimiru igrali su derbi 11. kola SuperSport HNL-a, a Osijek je u čudesnoj utakmici šokirao prvaka i slavio je 4:2. Dinamo sad zaostaje za hajdukom čak sedam bodova

U prvih 15 minuta obje su momčadi imale po jednu dobru šansu, ali je onda u 18. minuti poveo Dinamo. Bila je to krasna akcija Dinama. Sučić je odložio na stranu za Pierre-Gabriela, koji lijepim ubačajem na drugoj stativi nalazi Marka Pjacu, a on glavom precizno pogađa kut za 1:0.

Samo 4 minuta kasnije Osijek se vraća u igru. Hernani je ubacio iz slobodnog udarca, a Arnel Jakupović lijepo pogodio iz okreta. Bernauer je tražio prekršaj, dinamovci su okružili suca tražeći da ne prizna pogodak, ali nakon konzultacije s VAR sobom, igrači Dinama su morali na centar.

11. kolo SuperSport HNL-a, NK Dinamo - NK Osijek 1:1 (Jakupović, gol) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport/Croatel