golman je zabio

Kalinić glavom ušutkao kritičare, a onda je Milan doživio strašan šok!

03.12.2017 u 14:29

Gennaro Gattuso debitirao je remijem na klupi Milana u gostima kod slabašnog Beneventa ove nedjelje. Nikola Kalinić zabio je pogodak, ali domaćin je u završnici izjednačio na 2:2 i osvojio svoj prvi bod sezone, golom golmana Alberta Brignolija...

Čekao je 421 minute hrvatski 29-godišnji reprezentativni napadač na pogodak u Seriji A, no uspio je ove nedjelje ušutkati svoje kritičare i u gostima kod Beneventa zabiti svoj četvrti gol u sezoni.

• +12
Nikola Kalinić Izvor: Reuters / Autor: ALBERTO LINGRIA

Kalinić je zabio u 57. minuti glavom nakon asistencije Bonaventure koji je ranije doveo Milan u vodstvo, a Puscas je za domaćina bio izjednačio.

U završnici susreta Alessio Romagnioli je isključen, a Milan je šokiran u 94. minuti, kada je Benevento izjednačio golom Brignolija, golmana koji je glavom zabio nakon prekida.

Benevento je tako prekinuo svoju nevjerojatno lošu seriju u debitanskoj sezoni u Seriji A. Imao je 14 poraza iz 14 utakmica, a ovo mu je prvi osvojeni bod. Gennaro Gattuso nije na dobar način započeo svoj rad na klupi Milana...