MAXtv PRVA LIGA - 14. KOLO

Kouassi opet asistent, a Vlašić strijelac za 3:0

02.11.2014 u 18:58

U drugoj utakmici nedjeljnog programa 14. kola MAXtv Prve lige Zadar je na svom stadionu dočekao Hajduk. Naravno, 'bili' su ulogu favorita potvrdili već u prvom dijelu, kada su poveli sa 2:0. U nastavku je još jedan gol zabio Nikola Vlašić - za konačnih 3:0

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
---------------------------------------------------------------------------------------------------
ZADAR: Matković - Bilaver, Ikić, Buljat, Hrgović - Ješe, Pušić - Pešić, Weitzer, Solomon - Terkeš
HAJDUK: Kalinić - Vršajević, Nižić, Milović, Milić - Anđelković, Sušić, Caktaš - Kouassi, Milevski, Gotal

90'+2 KRAJ UTAKMICE
83' - GGGOOOLLL - Kouassi odlično asistira za strijelca Nikolu Vlašića
74' - gosti su se počeli 'zatvarati', Tudor umjesto Gotala u igru šalje Jozinovića
68' - loša povratna lopta Kaliniću, pa je golman gostiju morao istrčati na nekih 40 metara od svog gola kako bi rasčistio situaciju
62' - imao je Zadar još dvije solidne prilike, ali prvo je Weiter loše pucao a onda je i Terkeš napravio prekršaj u napadu
55' - Ješe je udarcem iz daljine zaprijetio Kaliniću, ali pucao je pokraj gola
50' - kratak prekid utakmice zbog bakljade Hajdukovih navijača
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45'+1 - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44' - Caktaš sada pokušava s ruba 16-erca, ali Matković dobro reagira
40' - GGGOOOLLL - penal je izveo Mijo Caktaš i pogodio za 2:0

39' - Bilaver je prekršajem zaustavio Kouassija, a sudac Strahonja je pokazao na bijelu točku

36' - opet prijeti Pešić, ali sada lopta odlazi pokraj lijeve strane Kalinićeva gola
33' - Caktaš puca glavom, ali preko gola
28' - GGGOOOLLL - Kouassi je nabacio s lijeve strane, a Avdija Vršajević lijepim udarcem glavom s 12 metara pogađa suprotni kut Matkovićeva gola

24' - ozljeda Mirka Hrgovića, ima problema sa zadnjom ložom lijeve noge
19' - sada je prijetio Pešić, no pucao je pokraj gola
18' - Bilaver je ubacio s desne strane, a Weitzer glavom pucao no ravno u ruke golmana Kalinića
16' - lijep pokušaj Kouassija, ali otišao je dosta daleko od Matkovićeva gola
14' - prvu prijetnju za domaćine imao je Weitzer, ali netko od gostiju blokirao je njegov udarac
9' - prva prilika za goste, ali Bilaver na gol-crti čisti udarac
7' - Caktašu je pukla arkada, pa mu se ukazuje pomoć pored terena
3' - gosti su od prvog sučevog zvižduka na polovici Zadra, a prvi je prema domaćem vrataru krenuo Sušić. No, domaćini su oprezni i 'čiste' ispred Milevskog
1' - počela je utakmica u Zadru; domaćini su u plavim, a gosti u bijelim dresovima