nevjerojatno

Lukaku u renesansnom izdanju ove sezone 'gurnuo' Napoli na vrh tablice

15.09.2024 u 20:38

U susretu četvrtog kola talijanskog nogometnog prvenstva, Napoli je uvjerljivom pobjedom nad Cagliarijem rezultatom 4-0 preuzeo privremeno vodstvo u Serie A.

Napolitanci su poveli u 18. minuti kada je Giovanni di Lorenzo postigao pogodak na asistenciju Romelua Lukakua. U drugom poluvremenu, Kviča Kvartaškelija povećao je vodstvo na 2-0, opet nakon Lukakuove asistencije, a belgijski napadač zaokružio je odličnu predstavu golom u 70. minuti. Konačnih 4-0 postavio je Alessandro Buongiorno u sudačkoj nadoknadi.

Ovom pobjedom Napoli je privremeno zasjeo na vrh ljestvice s devet bodova, ispred Juventusa i Torina, koji imaju po osam bodova. Inter, s bodom manje, večeras igra protiv Monze.

Cagliari je porazom pao na 19. mjesto s dva osvojena boda, dok Venezija ostaje posljednja s jednim bodom.