ZAHUKTAVA SE DUDU

Majstorski Eduardov gol odveo Šahtar na vrh

01.08.2015 u 22:06

Eduardu da Silvi je i pet minuta na terenu dovoljno da odvede svoj Šahtar u mirnu luku

Šahtar je znao zašto Eduarda iz brazilskog Flamenga vraća u momčad iz Donjecka. Trener Lucescu u njemu ima strpljivog igrača koji je odavno aklimatiziran na klub i ukrajinsku ligu i to dokazuje u prvim nastupima za svoj klub.

Ponovno je ušao s klupe (ovaj put Lucescu ga je uveo u 69. minuti) i već pet minuta zatim eduardo je zabio za 2:0 i riješio pitanje pobjednika protiv Goverle.

Eduardo je primio loptu točno na sredini vice kaznenog prostora desnom nogom i pored čuvara odmah zatim ljevicom pogodio bliži kut. Parada vratara nije pomogla, Dudu je zabio svoj drugi gol u zadnje tri utakmice i Šahtar je ostao na maksimalnom učinku nakon tri odigrana kola.

Darijo Srna pokrenuo je akciju za taj gol i na terenu je standardno odradio svih 90 minuta.