pravi napadač

Mandžo zablistao u pobjedi Juventusa: Krasno je obišao golmana!

31.07.2017 u 10:48

Mario Mandžukić bio je strijelac u dvoboju International Champions Cupa između Juventusa i Rome koji je završio 1:1, a crno-bijeli ostvarili su pobjedu boljim izvođenjem penala...

Hrvatski 30-godišnji napadač i dalje čvrsto drži svoje mjesto u udarnoj momčadi Juventusa, unatoč brojnim skupocjenim pojačanjima koja su stigla u klub posljednjih godina.

• +3
Mario Mandžukić Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Mandžukić je prošle sezone igrao na poziciji lijevog krila, a da je u stanju zabiti u stilu izrazitog napadača pokazao je ove nedjelje u Foxboroughu, na utakmici International Champions Cupa protiv Rome.

Zabio je Mario u 29. minuti nakon asistencije Alexa Sandra, vrlo atraktivno zaobilaženjem golmana Alissona.

Juventus - Roma 1:1 (5:4) Autor: Youtube

Mandžo je u poluvremenu izašao iz igre, a Rome je izjednačila golom Džeke u 74. minuti pa su penali odlučivali pobjednika. Tu se bolje snašao Juventus koji je svih pet udaraca s bijele točke realizirao, dok je za rimski klub neuspješan bio Tumminello.

Sljedeći izazov za Juventus bit će prijateljska utakmica na Wembleyju protiv Tottenhama 5. kolovoza...