Dinamo je od početka preuzeo kontrolu i svoju dobru igru su okrunili golovima Vidovića (9') i Brodića (26'). U nastavku Modri su nastavili u istome ritmu i preko Kulenovića (11m, 56') i Vrbančića (83') su došli do nove pobjede i osigurali polufinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa

DINAMO: Zagorac - Pierre-Gabriel, Živković, Bernauer, Perković - Špikić, Sučić, Halilović, Vidović - Brodić, Kulenović

GORICA: Radošević - Munksgaard, Maloča, Krizmanić, Leš - Soldo, Pršir, Mrzljak - Blummel, Jurić, Mitrović

1/4 finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Dinamo - Gorica 4:0 (Vrbančić, 83') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/4 finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Dinamo - Gorica 3:0 (Kulenović 11m, 56') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/4 finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Dinamo - Gorica 2:0 (Brodić, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/4 finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Dinamo - Gorica 1:0 (Vidović, 9') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
Dinamo - Gorica (1/4-finale SuperSport HNK-a) Izvor: Pixsell / Autor: igor Kralj/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 2 minute sudačke nadoknade
  • 83'

83'

GOOOOOL!! Novi gol za Dinamo! Nakon greške obrane Gorice, Kulenović je našao Vrbančića koji je zakucao loptu u mrežu za 4:0
  • 79'

79'

Nove promjene kod Modrih, Šutalo i Cvetko kojem je ovo debi za Dinamo su ušli umjesto Bernauera i Perkovića
  • 79'

79'

Pršir je pucao iz slobodnog udarca s 20-tak metara i lopta je otišla preko gola
  • 72'

72'

Jakirović radi dvostruku zamjenu, Kaneko i Vrbančić su ušli umjesto Špikića i Brodića
  • 67'

67'

Nova dobra prilika za Goricu! Rukavina je prekrasno proigrao Soldu, koji je pucao iz odlične pozicije, ali Zagorac je siguran
  • 64'

64'

Ademi je ušao umjesto Sučića
  • 60'

60'

Uf, ovo je mogao biti prekrasan gol! Leš je silovito pucao s distance i greda je spasila Dinamo