SJAJNO DODAVANJE LUKE

Modrić bez milosti gurnuo Alena Halilovića i Las Palmas korak bliže ponoru!

31.03.2018 u 20:23

U 30. kolu Primere nogometaši Reala pobijedili su Las Palmas u gostima ove nedjelje s glatkih 3:0, uz jednu krasnu asistenciju Luke Modrića. Klub Alena Halilovića sada je jako blizu ispadanja iz lige...

Modrić je uz dopuštenje Zlatka Dalića propustio utakmicu Hrvatske i Meksika, a ove subote vratio se na travnjak i to na pravi način.

• +13
Luka Modrić - zvijezda Real Madrida i hrvatske reprezentacije Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Naš 32-godišnji veznjak sjajnom je asistencijom poslužio Garetha Balea u 26. minuti, a Velašnin je loptu zakucao u mrežu, na užas navijača Las Palmasa.

Do kraja susreta Real je zabio još dva gola iz penala, a strijelci su bili Benzema i Bale za konačnih 3:0.

Modrić je igrao do 61. minute kada ga je zamijenio Kovačić, a Alen Halilović odigrao je cijelu utakmicu za domaćina koji je u velikoj nevolji. Naime, nalazi se u opasnoj zoni i zaostatak se popeo na sedam bodova za probuđenim Levanteom uoči međusobnog okršaja u sljedećem kolu, u kojem ako Jemezova družina doživi novi neuspjeh definitivno će se oprostiti od španjolskog prvoligaškog nogometa...