Slaven Belupo je stvorio par opasnih prilika, ali nisu uspjeli zatresti mrežu Modrih i Dinamo je to kaznio u 26. minuti prekrasnim golom Vidovića. U nastavku Jakirovićeva momčad je potvrdila uvjerljivo slavlje preko Petkovića (50') i autogola Štefulja za konačnih 3:0

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić- Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Vidović - Petković

SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Božić, Međimorec, Štefulj – Lepinjica, Štrkalj – Liber, Mioč, Hoxha - Šakota

8. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 3:0 (Štefulj, 67', AG) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
8. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 2:0 (Petković, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
8. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Slaven Belupo 1:0 (Vidović, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Dinamo - Slaven Belupo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 76'

76'

Jakirović radi dvije promjene, ulaze Drmić i Rukavina, izlaze Petković i Baturina
  • 67'

67'

GOOOOOLL!! Dinamo je zabio i treći gol na Maksimiru! Velika pogreška u obrani Slavena i Štefulj je zabio autogol za 3:0
  • 59'

59'

Emreli je pucao iz dobre pozicije, ali Sušak je još jednom siguran
  • 50'

50'

GOOOOOL!! Dinamo povećao vodstvo na početku drugog poluvremena! Bulat je proigrao Petkovića u šesnaestercu koji je majstorski pospremio loptu u mrežu za 2:0
  • 46'

46'

Kod gostiju Ortiz je zamijenio Šakotu
  • 46'

46'

Kod Dinama je ušao Emreli umjesto Špikića
  • 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme
  • 45'

45'

Kraj prvog poluvremena
  • 38'

38'

Ovo je mogao biti senzacionalan gol za Dinamo! Baturina je pucao kao iz topa iz velike udaljenosti i lopta je otišla malo pored gola