Nakon slabog prvog poluvremena nije bilo golova, ali u nastavku Istra je ubacila u brzinu više i dobru igru su okrunili preko Marešića iz penala u 71. minuti. Gorica je izjednačila u 84. minuti pogotkom Kolara, ali domaćin je preko Petrusenka (89') ekspresno zabio za konačnih 2:1

ISTRA 1961: Majkić - Marešić, Koski, Iovu - Kadušić, Blagojević, Petrusenko, Valinčić - Vuk, Lawal, Lisica

GORICA: Radošević - Štiglec, Leš, Maloča, Krizmanić - Pršir, Skrbin - Šlogar, Kapulica, Majstorović - Kolar

2. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Gorica 2:1 (Petrusenko, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Gorica 1:1 (Kolar, 84') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Gorica 1:0 (Marešić 11m, 71') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
2. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Gorica (10.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Marešić je dobio žuti karton

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 89'

89'

GOOOOL!! Istra je opet povela protiv Gorice! Nakon sjajne akcije Petrusenko je pucao iz šesnaesterca i majstorski je pogodio za 2:1

• 84'

84'

GOOOOL!! Gorica je izjednačila gol je priznat! Kolar je nakon slobodnog udarca spretno zabio za 1:1

• 84'

84'

GOOOOL!! Gorica je zabila nakon slobodnog udarca, ali gol se provjerava zbog mogužeg zaleđa!

• 81'

81'

Kakav promašaj za Istru! Beyatta je prešao golmana Gorice i promašio je prazan gol