Prvo poluvrijeme je bilo podjednako, Slovaci su promašili ogromnu priliku u 18. minuti dok je Pukštasu poništen gol (30'). U nastavku smo gledali istu utakmicu, Bijel su imali neke šanse ali susret je završio bez golova

RUŽEMBEROK: Fruhwald - Gabriel, Maly, Mojžiš - Gomola, Luteran, Lavrinčik, Madleñák - Hladik, Chrien, Domonkos

HAJDUK: Lučić - Moufi, Uremović, Prpić, Melnjak - Kalik, Krovinović, Pukštas - Sanyang, Livaja, Sahiti

Ružomberok - Hajduk 0:0 (Poništen gol Pukštasa, 30') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
Ružomberok - Hajduk, Konferencijska liga, 8.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Luka MladinicPIXSELL/PIXSELL
Ružomberok - Hajduk 0:0 (Velika prilika domaćina, 18') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 89'

89'

Dobra prilika za Hajduk! Melnjak je dobro ispratio ubačaj, ali pucao je pored gola

• 87'

87'

Uremović je dobio žuti karton

• 79'

79'

Uff, ovo je bilo blizu! Krovinović je potegnuo s ruba šesnaesterca, ali golman domaćina je siguran

• 74'

74'

Nove promjene kod Hajduka, Durdov i Rakitić su ušli umjesto Livaje i Sahitija

• 68'

68'

Promjena kod domaćina, iz igre izlazi Hladik, ulazi Boda

• 66'

66'

Tvrda utakmica u nastavku, Hajduk pokazuje malo više inicijative, ali nema pravih šansi

• 61'

61'

Dvostruka promjena kod Hajduka, Perišić i Trajkovski su ušli umjesto Kalika i Sanyanga

• 54'

54'

Uremović je posalo oštru loptu u peterac, ali golman domaćina je na pravom mjestu