Odlično prvo poluvrijeme, obje ekipe su stvorili mnogo prilika i igraju otvoren nogomet. Ali Barcelona je iskoristila svoju priliku u 40. minuti kada je Dembele zabio za 1:0. U nastavku Inter je preokrenuo utakmicu golovima Barelle i Martineza. Lewandowski je zabio gol u 82. minuti, ali gosti su preko Gosensa odgovorili odmah par minuta poslije, ali poljski napadač se nije predao i zabio je u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3:3

BARCELONA: Ter Stegen; Alonso, Garcia, Pique, Roberto; Pedri, Busquets, Gavi; Raphinha, Dembele, Lewandowski

INTER: Onana; Škriniar, De Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitarjan, Dimarco; Martinez, Džeko

• +7
Barcelona - Inter Milano, 4. kolo Lige prvaka, 2022/23. Izvor: EPA / Autor: Alejandro Garcia
  • Atl. Madrid - Club Brugge 0:0
  • Napoli - Ajax 4:2 (Lozano, 4', Raspadori, 16', Klaasen, 49', Kvaratskhelia 11m, 62', Bergwijn 11m, 83', Osimhen, 90')
  • B. Leverkusen - Porto 0:3 (Galeno, 7', Taremi 11m, 53', 64')
  • Rangers - Liverpool 1:2 (Arfield, 17', Firmino, 24', 55')
  • Sporting - Marseille 0:2 (Guendouzi 11m, 20', Sanchez, 30')
  • Tottenhem - Frankfurt 3:1 (Kamada, 14', Son, 20', 36', Kane, 28')
  • Viktoria Plzen - Bayern 2:4 (Mane, 10', Muller, 14', Goretzka, 25', 35', Vikanova, 62', Kliment, 75')
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade
  • 90'

90'

GOOOOL!! Barcelona odmah odgovorila na drugoj strani, Lewandowski je zabio za 3:3!
  • 89'

89'

GOOOOOL!! Inter ponovo preuzeo vodstvo! Gosens je zabio za 3:2 i ugasio nade Barceolni za preokret
  • 82'

82'

GOOOOL!! Lewandowski se dobro snašao u šesnaestercu i zabio je gol za 2:2!
  • 76'

76'

Lewandowski je bio najviši u skoku nakon kornera i lopta je otišla malo preko gola!
  • 71'

71'

Lewandowski je zabio gol, ali sudac je označio zaleđe
  • 68'

68'

Dembele je pucao s distance, ali to je bio lagan posao za Onanu
  • 63'

63'

GOOOOOL!! Inter je preokrenuo utakmicu, Martinez je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je za 2:1!