Nakon tvrdog prvog poluvremena bez golova, Gorica se probudila u nastavku i golovima Krizmanića (56'), Mitrovića (66'), Jurića (88') i autogolom Kovača (51') su došli do konačnih 4:0
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Gorica - Radnik Križevci 4:0 (Jurić, 88') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Gorica - Radnik Križevci 3:0 (Mitrović, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Gorica - Radnik Križevci 2:0 (Krizmanić, 56') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Gorica - Radnik Križevci 1:0 (AG Kovača, 51') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
SuperSport Hrvatski nogometni kup: Gorica - Radnik Križevci, 1.11.2023. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Puhovski
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 88'

88'

GOOOO!! Nastavlja se dominacija Gorice! Nakon dobre kontre, Jurić je izašao sam pred golmana i zabio je za 4:0
  • 77'

77'

Nova šansa za Goricu! Štiglec je ubačajem na drugoj stativi našao Jurića koji je glavom pucao po golu, ali golman gostiju je odličnu reagirao
  • 69'

69'

Prilika za goste! Vukić je dobro pucao s distance, ali Radošević je još jednom siguran
  • 66'

66'

GOOOOOL!!! Novi gol za Goricu! Ndockyt je lijepo petom progirao Mitrovića koji je izašao sam pred golmana i hladnokrvno je pospremio loptu u mrežu za 3:0
  • 62'

62'

Mihael Mladen se sjurio u šesnaesterac i odmah je pucao po golu, ali to je bio lagan posao za golmana Gorice
  • 56'

56'

GOOOOOL!! Gorica je povećala prednost! Vujnović je nakon kornera našao Krizmanića koji je zakucao loptu u mrežu za 2;0
  • 51'

51'

GOOOOOL!! Gorica je povela na početku drugog poluvremena! Kovač je loše reagirao na ubačaj i slučajno je glavom skrenuo loptu u vlastitu mrežu