Iako je Svjetsko prvenstvo u rukometu daleko iza nas, rukometna groznica i dalje trese Hrvatsku.
Hrvatski navijači ponovno su pokazali svoju strast prema rukometu, ispunivši zagrebačku Arenu do posljednjeg mjesta na kvalifikacijskoj utakmici protiv Češke. Ovaj susret ujedno je bio prilika za emotivan oproštaj od legendarnog kapetana Domagoja Duvnjaka, njegovog dugogodišnjeg suigrača na vanjskoj poziciji Igora Karačića te omiljenog člana svlačionice Ivana Pešića.
Prije utakmice protiv Češke, trojica igrača pružila su navijačima priliku za druženje, fotografiranje i potpisivanje suvenira koji su bili dostupni u Areni.
Pešić i Karačić zajedno su bili na jednom prodajnom štandu, dok je kapetan Duvnjak, oko kojeg se okupio najveći broj navijača, bio na suprotnoj strani. Najtraženiji suveniri bili su rukometna lopta i Duvnjakov dres. Na štandovima se okupilo nekoliko tisuća navijača, a igrači su strpljivo potpisivali i fotografirali se s obožavateljima. Međutim, zbog velike gužve, u sat vremena nisu uspjeli ispuniti želje svih ljubitelja rukometa koji su željeli potpis za uspomenu.